Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 249,00 zł.
Formy płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

BLIK
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Blue Media S.A lub Przelewy24.


PayPo
czyli "czyli kup teraz - zapłać później"
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Przelewy24. Klient kupuje teraz, a płaci za 30 dni w tym czasie RRSO wynosi 0%. Decyzja o odroczeniu płatności przyznawana jest w czasie krótszym niż 10 sekund po wpisaniu numeru PESEL.


Przelew online
Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem internetu. W naszym sklepie podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A lub Przelewy24. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.


Pay Pal
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.


Karta płatnicza
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Blue Media S.A. (Shoper Płatności). Po otrzymaniu informacji o pozytywnej autoryzacji, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą zwrot dokonywany jest na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej klienta.


Za pobraniem
Płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych dostaw.


Przelew tradycyjny - bankowy
Wpłaty należy dokonać na poniższy numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w placówce banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

MALULU Daniel Bąk
ul. Młyńska 4
34-322 Rychwałd
32 1050 1070 1000 0092 7671 4137

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl