Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 249,00 zł.

Bystre oczko zestaw edukacyjny/ Adamigo

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Mądra, atrakcyjna graficznie i starannie wykonana gra przeznaczona dla młodszych dzieci. Gra wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową; naucza rozróżniać kolory i nazywać przedmioty.

Chociaż w instrukcji zamieszczamy 8 propozycji gier, zestaw można wykorzystać na wiele sposobów. „BYSTRE OCZKO” polecamy do zabawy i edukacji zarówno w gronie rodzinnym, jak i w przedszkolach oraz szkołach w klasach 0-II. Gry polegają na odszukaniu na planszy takiego samego obrazka, jaki widnieje na wylosowanej przez osobę prowadzącą grę, plakietce. Na drugiej stronie plakietki wyszczególniona jest nazwa i krótki opis przedmiotu.

Opinia o grze:
"Gra edukacyjna pozwalająca formować radosną postawę wobec poznawania rzeczywistości. Ćwiczy prawidłowe spostrzeganie i zapamiętywanie graficznego obrazu przedmiotów, roślin, zwierząt co ułatwia w późniejszej pracy na materiale literowym zapamiętywanie obrazów graficznych liter. Dzięki tej grze możemy kształtować orientację przestrzenną, poprzez polecenie: „Nazwij obrazki w górnym prawym rogu", „Co znajduje się u dołu /u góry karty/ w dolnym lewym rogu?”, „Co się znajduje pomiędzy?” (itd.). Poprzez wykorzystanie luźnych obrazków wykonujemy ćwiczenia klasyfikacyjne (tworzenie zbiorów). Element współzawodnictwa w zdobywaniu punktów pozwala kształtować inteligencję emocjonalną, kształtować umiejętność panowania nad emocjami. W opcji gry, gdy dziecko słyszy opis szukanego przedmiotu ćwiczymy pamięć wzrokową, gdyż dziecko musi przywołać opisywany obraz graficzny, a następnie doskonaląc spostrzegawczość wzrokową odnaleźć dany obrazek. Kształcenie funkcji w obszarze analizatora wzrokowego pozwoli dzieciom na całościowe ujmowanie liter o podobnej strukturze (a-o, m-n), dostrzeganie drobnych elementów graficznych oraz znaków interpunkcyjnych, zauważanie kilku liter w wyrazach, itp."

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl